پیشنهاد می کنیم قبل از شروع سفارش بنر با ما تماس بگیرید ۰۹۱۷۶۸۹۳۰۶۵

 

نمونه بنر کارا سیستم

نمونه بنر کارا سیستم

تبلیغات بنری و استفاده از بنر تبلیغاتی  در فضای مجازی یکی از روش های مفید و موثری است که به کمک آن می توانید ترافیک هدفمندی (مجموعه ای از افراد که دقیقا دنبال محصولات و خدمات شما هستند) را به سایتتان هدایت کنید. در این روش در ابتدا شما یک تصویر حرفه ای که معرف خدمات یا محصول شماست را طراحی می کنید و سپس این تصویر را در کانال های تلگرام ،پیج های اینستاگرام یا سایت های پر بازدید قرار می دهید.در طراحی بنرهای تبلیغاتی در ابتدا لازم است مشخص کنید که آیا می خواهید این بنر را در وب سایت های دیگر قرار دهید یا اینکه می خواهید آن را در جوامع مجازی مثل تلگرام، اینستاگرام یا … منتشر کنید.

اگر که صاحب یک وب سایت باشید می توانید به گونه ای بنر خود را طراحی کنید که بازدید کنندگان با مشاهده و کلیک روی بنر شما وارد صفحه فرود سایتتان شوند.

نمونه بنر استدیو سیب

نمونه بنر استدیو سیب

طراحی بنر تبلیغاتی از اهمیت بسیار بالایی در تاثیرگذاری تبلیغات شما برخوردار است. معمولا بنر تبلیغاتی یک بار طراحی می‌شود و هزاران بار مورد استفاده قرار می‌گیرد.توجه کنید که وقتی از هزاران بار گفتیم منظور ما مشاهده این بنر توسط هزاران نفر است. حال اگر بنر شما دارای طراحی نامتناسب با کسب و کارتان باشد دیگر چه اهمیتی دارد که هزاران نفر این بنر را مشاهده کنند؟

آیا با داشتن یک بنر نامناسب، نامفهوم و ضعیف می‌توایند همان نتیجه‌ای را بگیرید که یک بنر استاندارد و قدرتمند با خود به همراه دارد؟ قطعا جواب منفی است.

توجه کنید که هزینه طراحی بنر تبلیغاتی شاید بسیار کمتر از هزینه نمایش آن در وبسایت‌ها و صفحات پربازدید نباشد. بهتر است که برای کسب نتیجه حرفه‌ای، حرفه‌ای عمل کنید. ابتدا بنری قدرتمند طراحی کنید.

GET STARTED

0$

با تشکر !ما به زودی با شما تماس خواهیم گرفت!

سایز بنر رو انتخاب کن
باید حداقل یک گزینه را انتخاب نمایید!

مرحله بعدی

رنگ مورد نظرت رو انتخاب کن

توصیه میکنیم از رنگ های سازمانی برند خود استفاده کنید

باید حداقل یک گزینه را انتخاب نمایید!

مرحله بعدی

توضیحات کامل بنر

باید حداقل یک گزینه را انتخاب نمایید!

مرحله بعدی

فرم ورود اطلاعات

قیمت نهایی :

Summary

توضیحات اطلاعات مقدار قیمت
تخفیف :
مجموع :

سفارش