پیشنهاد می کنیم قبل از شروع سفارش لوگو با ما تماس بگیرید ۰۹۱۷۶۸۹۳۰۶۵

لوگوتایپ(تایپوگرافی)

لوگوتایپ(تایپوگرافی)

تایپوگرافی هنری است که در آن طراح می‌کوشد با تغییر عناصر متن، مثل اندازه، فاصله حروف، شکل حروف، فاصله خطوط، پاراگراف بندی و مواردی از این دست زبان بصری برای تایپ به وجود آورد. تایپوگرافی در طیف گسترده‌ای از امور هنری، مثل ساخت تیتراژ فیلم، طراحی گرافیک، طراحی کتاب‌های کمیک، طراحی مالتی مدیا و… کاربرد دارد. تایپوگرافی با خطاطی و دست‌نویس تفاوت دارد، هر چند طراح تایپ می‌تواند از خط و دست‌نویس نیز برای تایپوگرافی بهره ببرد.در تايپوگرافي خوانا بودن اهمیت زیادی دارد زيرا در زمينه اي استفاده مي شود که اطلاع رساني مشخصه بارز آن است، اما در خوشنويسي زيبايي در اولويت است .حال هنرمندان بدعت و شگفتی را به همراه زیبایی ، از مهم ترین اهداف بصری انتخاب کرده اند ، آنهم با سه اقدام مهم یعنی تغییر شکل در حروف (دفرماسیون) ، اغراق در حروف (اگزجریشن) و ساده سازی حروف (استیلزیشن) ، تا بتوان زیبایی ، قدرت ارایه و روح تبلیغ گرای آن را گسترش دهند.

لوگو تصویری

لوگو تصویری

یک لوگوی تصویری،طرحی مبتنی بر گرافیک است. این لوگو،تصویری است که زمانیکه به آن لوگو فکر میکنید به ذهن می آید.لوگوی روبرو مثال بارز این نوع است.که مربوط به شرکت هواپیمایی ایران ایر می باشد. نمادها از نوشته معمولی غیرمستقیم ترند و فرصتی برای تفسیر وسیعتر و بهتر از آنچه شرکت ارائه می دهد، فراهم می کنند. برای اینکه یک نماد لوگوی تاثیر گذاری باشد، باید قواعد زیر در آن رعایت شود. ۱-به یاد ماندنی باشد  ۲-سریعا قابل شناسایی باشد  ۳-حتی در اندازه کوچک هم واضح باشد.

لوگو ترکیبی(تصویری+متنی)

همانطور که از نام آن پیداست لوگوهایی که ترکیب تصویر و نوشتار ( لوگوتایپ ) را به همراه دارند لوگوهای ترکیبی نامیده می شوند . در لوگو ترکیبی تصویری به عنوان نماد برند و نوشتار منحصربفرد و اختصاصی برای نام برند طراحی می شود حتی بسیاری از برند ها در کنار لوگو تصویر و لوگوتایپ ، حرفنماد هم طراحی میکنند و متناسب با نوع امور تبلیغاتی و گرافیکی از یکی آن ها استفاده می کنند .در لوگو ترکیبی باید سعی شود طراحی لوگو به گونه ای باشد که هارمونی نوشتار و تصویر با یکدیگر هماهنگ باشد . به عنوان مثال تصویری که در قالب دایره یا خطوط منحنی طراحی شده اگر لبه های حروف نوشتار آن هم گرد و منحنی باشد لوگو زیباتر جلوه خواهد داد .لوگو ترکیبی فراگیر ترین نوع لوگو هستش که اگه دقت کنید اکثر شرکت ها دارن ازش بهره میبرن.

GET STARTED

0$

با تشکر !ما به زودی با شما تماس خواهیم گرفت!

میخوای لوگوت چه سبکی باشه؟

باید حداقل یک گزینه را انتخاب نمایید!

مرحله بعدی

نوع لوگوت رو انتخاب کن!


باید حداقل یک گزینه را انتخاب نمایید!

مرحله بعدی

رنگ لوگوت رو انتخاب کن

با کلیک روی دایره های زیر یک رنگ انتخاب کن

باید حداقل یک گزینه را انتخاب نمایید!

مرحله بعدی

توضیحات تکمیلی

باید حداقل یک گزینه را انتخاب نمایید!

مرحله بعدی

ورود فرم اطلاعات

قیمت نهایی :

خلاصه سفارش من

توضیحات اطلاعات مقدار قیمت
تخفیف :
مجموع :

سفارش